Gelekt rapport grensoverschrijdend gedrag in de danssector

Vandaag is het concept rapport uitgelekt. De eerste gelekte cijfers zijn schokkend. Het bestuur van Dansbelang veroordeelt iedere vorm van grensoverschrijdend gedrag. Wij staan voor een veilige sector en leven mee met de slachtoffers.

We betreuren dat gevoelige informatie uit het rapport gelekt is. Hierdoor worden onder meer slachtoffers overvallen met de resultaten. Voor slachtoffers kan dit schadelijk zijn.

Ook wij hebben nog geen inzage gehad in het rapport en kunnen dan ook nog niet inhoudelijk reageren. Wij zullen pas na 22 mei reageren, na in de gelegenheid gesteld te zijn om het rapport te lezen.

Dansbelang zet zich samen met andere organisaties uit cultuur en sport in om grensoverschrijdend gedrag aan te pakken.